100G, 200 G HZ DWDM dodati kap modul multipleksor SFP Lrm opreme

100G, 200 G HZ DWDM dodati kap modul multipleksor SFP Lrm opreme

Opis 100GHz 200GHz DWDM optički sve-Drop multipleksor koristi tanki film premaza tehnologije i dizajna

Function


Opis
100GHz 200GHz DWDM optički sve-Drop multipleksor koristi tanki film premaza tehnologije i dizajna-toka metala vezivanja mikro optika pakiranje postići optički dodati ili ispustiti na ITU valne duljine. Ona pruža ITU kanal centar valne duljine, niske gušenje, visoka kanal izolacije, širok prolaz bend, niska temperatura osjetljivost i epoksi besplatno optički put. Korištenja za valne duljine dodati/ispusti u telekomunikacijske mreže sustava.
Značajke
• Niska gušenje
• Širok prolaz bend
• Visoko kanal izolacije
• Visoka stabilnost i pouzdanost
• Epoksi-besplatno na optički put
Aplikacija
• Dodati kanal/kap
• DWDM mreže
• Valna duljina usmjeravanje
• Vlakna optičko pojačalo
• CATV optičkog sustava

Osnovne značajke:

Parametar

MUX/DEMUX

Kanal Valna duljina (nm)

ITU rešetke

Centar valne duljine točnost (nm)

±0.5

±0.1

Razmak između kanala (nm)

100

200

Kanal Passband (@-0.5dB širina pojasa (nm)

andgt; 0.22

andgt; 0,5

Prolaz kanala gušenje (dB)

≤1.0

≤0.9

Odraz kanal gušenje (dB)

≤0.6

≤0.6

Povratni kanal (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Susjednih

andgt; 30

Sobe u slijedu

andgt, 40

Inertion gubitak Temperature osjetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Valna duljina temperatura mijenja (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarizacije ovisi gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija način disperzije

andlt; 0,1

Usmjerenost (dB)

andgt, 50

Povratni gubitak (dB)

andgt; 45

Rukovanje Maksimalna snaga (mW)

500

Opterating Temperature (℃)

-10~+75

Temperatura skladištenja (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (L38 za 900um Loose tube)

Specifikacije mogu se promijeniti bez prethodne najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

Informacije o naručivanju

DWDM

X

XX

X

X

XX

ITU

Prolaz kanala

Svjetlovodni

Dužine vlakna

In/Out priključak

1 = 100 G
2 = 200 G

01 = Ch01
02 = Ch02
……
60 = Ch60

1 = gola vlakna
2 = 900um labav cijevi

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = nema
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

PDF
100G, 200 G DWDM optički dodati kap Multiplexer(1x2)

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača od 100 g, 200 g hz dwdm dodati kap modul multipleksor sfp lrm opreme za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 100g, 200g hz DWDM dodati ispusti modul multipleksor SFP lrm proizvođača opreme, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop