1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon olt onu primopredajnika Lc SFP Sx Plus

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon olt onu primopredajnika Lc SFP Sx Plus

1、Product Uvod: SGMII SFP je standardni serijski ID kompatibilan sa MSA SFP bazi - 100 fx aplikacija dizajn

Function

1、Product Uvod:SGMII SFP je standardni serijski ID kompatibilan sa MSA SFP bazi - 100 fx aplikacija dizajn

SGMII SFP je dizajniran za 100BASE-FX aplikacije, sa graditi-in PHY uređaj podržava SGMII sučelje.

Standardni serijski ID informacije kompatibilan sa SFP MSA opisuje odašiljač je mogućnosti,

Standardna sučelja, proizvođača i druge informacije. Domaćin opreme mogu pristupiti

preko 2-žice serijski CMOS EEPROM protokol. Za daljnje informacije, molimo pogledajte SFP s više izvora

Sporazuma (MSA). SGMI SFP primopredajnici su 100BASE-FX malen formalan-tvornica Pluggable (SFP) brzo

Ethernet sučelje pretvarač na Gigabit SFP porta.

2、product parametara:SGMII SFP je standardni serijski ID kompatibilan sa MSA SFP bazi - 100 fx aplikacija dizajn

1234
5678
9101112
13141516

3. proizvoda značajka:SGMII SFP je standardni serijski ID kompatibilan sa MSA SFP bazi - 100 fx aplikacija dizajn

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Graditi-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, kao

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、 dostava i servis:SGMII SFP je standardni serijski ID kompatibilan sa MSA SFP bazi - 100 fx aplikacija dizajn

(1) plaćanja:

2 isporuke:

(3) servis:

5、 preporuke:SGMII SFP je standardni serijski ID kompatibilan sa MSA SFP bazi - 100 fx aplikacija dizajn

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Kompaktni SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Opis
10 gigabit SFP + primopredajnik je dizajniran za prijenos i primanje optički podataka MMF/SMF.
SFP + modul električni sučelje je popustljiv to SFI električne specifikacije. Unos odašiljač i prijemnik izlazna impedancija je razlika 100 ohma. Linije podataka su interno AC zajedno. Modul pruža diferencijalna raskida i smanjiti da zajednički način pretvorbe za kvalitetu signala prekida i niske EMI. SFI obično djeluje preko 200 mm poboljšana FR4 materijala ili do o 150mmof standardni FR4 s priključaka.
Značajke
• Skladu s IEEE 802.3ae optičko sučelje
• Popustljiv to SFF-8431 električna sučelja
• Hot plug
• Niska potrošnja energije
• All-metalna kućišta za nadmoć EMI
• Napredni firmware omogućiti kupca sustav šifriranja podaci biti pohranjeni u primopredajnik
• Troškovno učinkovite SFP + rješenje, omogućuje veće luke gustoće i veća širina pojasa
Aplikacija
• 10GBASE u 10.3125Gbps
• 10GBASE u 9.953Gbps
• Ostali optički linkovi

Informacije o naručivanju

Dio broj

Brzina prijenosa podataka

Udaljenost

Valna duljina

Izlazna snaga
(dBm)

Osjetljivosti prijemnika
(dBm)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300m

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, PIN

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10km

1310nm DFB

-6~-1

< -15, PIN

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40km

1310nm DFB

-1~4

< -15.8, PIN

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40km

1550nm EML

-1~4

< -15.8, PIN

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80km

1550nm EML

0~5

< -23, APD

Y

PDF
SFP + primopredajnik

Opis
GEPON OLT primopredajnik FETx-493133 x-ExCD je visoke performanse modul sa SFP paket podržava brzina podataka tipično 1.25 Gbps za GEPON OLT aplikacija do 20km udaljenosti prijenosa, i #39; s dizajniran za sastanak sa IEEE Std 802.3ah™-2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Značajke
• Dvosmjerni SFP Single Mode primopredajnika
• SC posuda
• U skladu sa IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1490nm kontinuirani način 1.25Gbps odašiljač laserom DFB
• 1310nm praska način 1.25Gbps prijemnik s APD-TIA
• Digitalna dijagnostika sučelje u skladu sa SFF-8472 V9.4
• LVPECL kompatibilan podataka unosa /output
• Nastavak način dobio izlaz snage indikacija (RSSI)
• Usklađeno sa RoHS Direktive
• Usklađen s Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksimalno do 20km
• Operativni slučaju temperatura: standardno: 0 do 70° c
Aplikacija
• GEPON OLT za P2MP primjenu
• Pristup mrežama
• Vlakna u dom, ulicu, ured (FTTx)

Informacije o narudžbi:

Dio broj

Brzina prijenosa podataka

Pogodan
Mreža
Aplikacija

Valna duljina

Izlazna snaga
(dBm)

Prijemnik
Osjetljivost
(dBm)

DDMI

FETP-493133P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

Opis
GEPON ONU primopredajnik FEUF-314933 x-ExCD je visoke performanse modul sa SFF paket podržava brzina podataka tipično 1.25 Gbps za GEPON ONU aplikaciju do 20km udaljenosti prijenosa, i #39; s dizajniran za sastanak sa IEEE Std 802.3ah™-2004. SC rececptacle ili SC perčin je za optičko sučelje.
Značajke
• Dvosmjerni SFF Single Mode primopredajnika
• SC ili SC/PC perčin posuda nije obavezan
• U skladu sa IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1310nm praska-način 1.25Gbps odašiljač laserom FP
• 1490nm kontinuirani način 1.25Gbps prijemnik s PIN
• Digitalna dijagnostika sučelje u skladu sa SFF-8472 V9.4
• Digitalnih dijagnostičkih Monitoting sa vanjskim kalibracije
• Usklađeno sa RoHS Direktive
• Usklađen s Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksimalno do 20km
• Operativni slučaju temperatura: standardno: 0 do 70° c
Aplikacija
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ONU za P2MP primjenu
• Burst način rada aplikacije.
• FTTx WDM širokopojasni pristup

Informacije o narudžbi:

Dio broj

Brzina prijenosa podataka

Prikladne mreže
Aplikacija

Valna duljina

Izlazna snaga

(dBm)

Prijemnik

Osjetljivost

(dBm)

DDMI

FEUF-314933P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

Opis
GPON ONU primopredajnik FGUF-31493 x-x2CD je visoke performanse modul sa SFF 2 * 10 paket podržava obično nesimetrična podaci stopa 1.244 Gbps Tx, 2.488 Gbps Rx za GPON ONU aplikaciju do 20km udaljenosti prijenosa, i #39; s dizajniran za jedan način vlakana i koristi u optičke mreže terminala za ITU-T G.984.2 klase B + ili ITU-T G.984.2 klase Cepluse. SC rececptacle ili SC perčin je za optičko sučelje.
Značajke
• Dvosmjerni SFF Single Mode primopredajnika
• SC ili SC/PC perčin posuda nije obavezan
• U skladu sa ITU-T G.984.2 klase C + ili ITU-T G.984.2 klase C +
• U skladu sa SFF MSA-2000
• Digitalna dijagnostika sučelje u skladu sa SFF-8472 V10.3
• Digitalnih dijagnostičkih Monitoting sa vanjskim kalibracije
• LVPECL razlika podataka ulaza i izlaza podataka KML
• LVTTL signala otkrivanje i LVTTL praska kontrole
• Usklađen s Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1310 nm Burst način rada odašiljača i prijemnika kontinuirani način nm 1490
• 1.244 Gbps DFB laserska dioda, 2.488 Gbps APD-TIA prijemnik
• TSSI, TX_SD funkcija nije obavezan
• Maksimalno do 20km
• Operativni slučaju temperatura: standardno: 0 do 70° c
Aplikacija
• GPON ONU za P2MP primjenu

Informacije o naručivanju

Dio broj

Brzina prijenosa podataka

Pogodan
Mreža
Aplikacija

Valna duljina

Izlaz
Moć
(dBm)

Prijemnik
Osjetljivost
(dBm)

DDMI

FGUF-314935P-B2CD

1.25G/2.5G

Klasa B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935P-C2CD

1.25G/2.5G

Klasa C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Klasa B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Klasa C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Opis
GPON OLT primopredajnik FGTx-49313 x-x2CD je visoke performanse modul sa SFP paket podržava obično nesimetrična podacima stopa 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx za GPON OLT aplikacija za prijenos udaljenost 20 km, to je dizajniran za jedan način vlakana i koristiti u optičke mreže terminala za ITU-T G.984.2 klase B + ili ITU-T G.984.2 klase Cepluse. SC rececptacle.
Značajke
• Dvosmjerni SFP Single Mode primopredajnika
• Hot-pluggable i SC posuda na SMF
• U skladu sa ITU-T G.984.2
• U skladu sa SFP MSA i RoHS
• Digitalna dijagnostika sučelje u skladu sa SFF-8472 V9.4
• Vršni način rada signala otkriti izlaz koji je LVTTL kompatibilan.
• Burst način primio snage indikacija signala
• Usklađen s Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1490 nm stalan način odašiljač laserom DFB
• 1310 nm Burst Mode prijemnik s APD-TIA
• Maksimalno do 20km
• Operativni slučaju temperatura: standardno: 0 do 70° c
Aplikacija
• GPON OLT za P2MP primjenu
• Pristup mreži
• Vlakna za dom, ulicu, ured

Informacije o narudžbi:

Dio broj

Brzina prijenosa podataka

Prikladne mreže
Aplikacija

Valna duljina

Izlazna snaga

(dBm)

Prijemnik

Osjetljivost

(dBm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Klasa B +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Klasa C +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-sfp genpon olt onu primopredajnika lc sfp sx plus za njegove visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-SFP genpon olt onu primopredajnika lc SFP sx plus proizvođača, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: sales1@sopo.net.cn

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop