1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic primopredajnik modul

1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic primopredajnik modul

10 gigabit Ethernet XFP primopredajnik (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM) proizvod detalje OEM i običaje partnerstva s mnoštvom svijeta klasa OEM proizvođač više od 8 godina

Function

10 gigabit Ethernet XFP primopredajnik (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM)

Detalji o proizvodu

Broj dijela

XFP-10GER-31

Ime dobavljača

Fiberstore

Vrstu obrasca

XFP

Max brzinu

10Gbps

Valna duljina

1310nm

Kabel Max udaljenost

40km

Sučelje

LC duplex

Optičke komponente

DFB 1310nm

Tip kabela

SMF

Podrška za DOM

Da

TX Power

0 ~ 4dBm

Osjetljivosti prijemnika

andlt;-16dBm

Raspon Temperature komercijalnih

0 do 70° C (32 do 158° F)

HTS-harmonizirani kod

8517706000

OEM andamp; Carinske

Partnerstva s raznih klasa OEM proizvođača preko 8 godina, Sopofiber je u mogućnosti pružiti prilagođeni i isplativa rješenja visoke kvalitete za sve potrebe i specifikacije, uključujući optički dizajn, inženjerski, tiskanoj ploči (PCB) izgled i električni dizajn, softver andamp; Firmware dizajn, integrirani sklop, posebnim naljepnicama, itd. S rastom prodaje i povoljne povratne informacije korisnika, Sopofiber se brzo širi diljem svijeta i postaje vodeći pružatelj optičke komunikacijske industrije. Ako ste zainteresirani za naše proizvode, slobodno nam se obratite.

Pakiranje andamp; Označavanje

Jednostavno se i dobro zaštićenu primopredajnik paket je označen i obilježen bysopofiberas propust. Prilagođena oznaka ili paket rješenja su dostupne kao zahtjev.

10 gigabit Ethernet XFP primopredajnik (SMF, 1550nm, 100km, LC, DOM)

Detalji o proizvodu

Broj dijela

XFP-10GZRC-55

Ime dobavljača

Fiberstore

Vrstu obrasca

XFP

Max brzinu

10Gbps

Valna duljina

1550nm

Kabel Max udaljenost

100km

Sučelje

LC duplex

Optičke komponente

EML 1550nm

Tip kabela

SMF

Podrška za DOM

Da

Raspon Temperature komercijalnih

0 do 70° C (32 do 158° F)

HTS-harmonizirani kod

8517706000




Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 1310nm, 1550nm 40 km, 100 km xfp ethernet sfp gigabit 10 gb lr sfp gbic primopredajnik modul za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 1310nm, 1550nm 40km, 100km xfp ethernet SFP gigabit 10gb lr SFP gbic primopredajnik modul proizvođača, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop