850nm/1060nm/980nm/1480nm najviša-power-polarizacija-neosjetljiv Usb optički zajedno izolator Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm najviša-power-polarizacija-neosjetljiv Usb optički zajedno izolator Ic

Izolator je vrsta optičke komponente, njegova osnovna funkcija je ostvariti pozitivne prijenos optičkog signala i inhibiraju naličju svjetlo

Function

Izolator je vrsta optičke komponente, njegova osnovna funkcija je ostvariti pozitivan prijenos optičkog signala i inhibiraju naličju svjetlo.

Značajke
• Niska gušenje
• Visoka izolacija
• Velika snaga rukovanje
• Visoke povratni gubitak
Aplikacija
• Vlakna Laser Line praćenje
• Instrumentacija
• Vlakna pojačalo
• Laboratorijski istraživački

Osnovne značajke:

Parametara

Jedinica

Vrijednosti

Centar valne duljine (λc)

nm

1064 ili navedite

Radni valne duljine

nm

±10

Typ.Peak izolaciju

dB

32~40

Min. izolacije na 23℃

dB

26

Typ.Peak gušenje

dB

0.6

Max. Gušenje u 23℃, λc

dB

1.0

Min. povratak gubitak (Luka 1/luka 2)

dB

50/50

Max. Polarizacije ovisi gubitak, 23℃

dB

0.15

Max. Optička moć (CW)

W

1,3,5,10,20 ili navedite

Max. Vlačno opterećenje

N

5

Svjetlovodni

Hi1060 Fiber ili LMA Fiber

Radna temperatura

-5 do + 50

Temperatura skladištenja

-20 do 75

* Za puls, pls raspravljati sa našim.

* Stvarni paket dimenzije može se razlikovati od prikazane u nastavku crtanje, za točne dimenzije molimo vas da kontaktirate naš.

Informacije o naručivanju

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Valna duljina

Vrsta paketa

Predaja snage

Vrsta poveznika

Vlakna jakne

Dužine vlakna

1064 = 1064nm
S = posebne

C1 = tip C1
C2 = tip C2

01 = 1T
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = Nema
S = posebne

1 = gola vlakna
2 = 900um labav cijevi
3 = 2 mm kabela
4 = 3 mm kabela

1 = 1 m
2 = 2 m
S = odrediti

PDF
Visoka moć polarizacije neosjetljiv izolator

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Značajke

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Aplikacija

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomunikacija

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Tip

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Razreda

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(DB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Valna duljina

Razreda

PigtailStyle

FiberLength

Paket

U / OutConnector

JE = Singlestage

IU = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = nagrada

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = nema

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Značajke

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. CostEffective

Aplikacija

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentacija

PerformanceSpecifications

Parametar

Specifikacija

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(DB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

JE

XX

X

X

X

XX


Valna duljina

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

U / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = nema

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = posebne


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 850nm/1060nm/980nm/1480nm najviša-power-polarizacija-neosjetljiv usb optički zajedno izolator ic za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm optički najviša-power-polarizacija-neosjetljiv usb zajedno izolator ic proizvođača, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: sales1@sopo.net.cn

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop