980-1550nm-wdm dodirnite spojnica izolator hibridni vlakna optičke snage Laser pojačalo laserski rezač i jetkanje kompanije

980-1550nm-wdm dodirnite spojnica izolator hibridni vlakna optičke snage Laser pojačalo laserski rezač i jetkanje kompanije

980/1550nm WDM dodirnite spojnica izolator hibrid ima l. Wide operativni valne duljine l niskog unosa gubitak l. Visoka kanal izolacija l Ultra Low PDL i PMD

Function

980/1550nm WDM dodirnite spojnica izolator hibridni

Značajke

l. Široki radni valne

lNiska gušenje

l. Izolacija visoke kanal

lUltra niske PDLZA ŠTO

l. Visoka stabilnost i pouzdanost

l. Epoksi besplatno optički put

Aplikacija

lPojačalo optičkog

l. CATA optičkog linkovi

lWDM sustavi

l. Optičkog instrumenata

l. Odašiljača i bFiber laseri

lLaboratorij RD

Dimenzije paketa

5,5 mm

│← 38mm→│

│← 56mm→│

Osnovne značajke:

Parametar

Jednoj fazi

Dvije faze

SignalaOperacija valne duljine(nm)

C-band

1530~1560

Pumpa kanal valne duljine Range(nm)

960~990

Izolacija (dB) (preko signala valne duljine range@23sve SOP)

30

42

Izolacija (dB) (4-2 @ A signala)

15

Izolacija (dB) (1-2 ili 2: 1 @ A pumpa)

30

Gušenje (zbog valne duljine i 0 do + 70sve SOP) (dB)

Pumpa kanal

0.6

Sianal kanala

1.3

1.4

Dodirnite omjer 1%

19.0~21

Dodirnite omjer 2%

16.2~18.0

Dodirnite omjer 5%

12.2~14.0

TDL (dB)

0.25

0.3

WDLdB

0.5

Povratni gubitak (dB)

50

Usmjerenost (dB)

50

PDL (dB)

0.15

0.2

PMD (ps) (Low PMD opcija)

0.05

0.05

Moć Hangling(mW)

300

Radni () regulator)

-10~+75

Starage Temperature))

-40~+85

Dimension(mm)

Ɵ5.5 × L38

Svjetlovodni

Corning HI 1060 vlakana u zajednički/pumpa luka

Corning HI 1060 vlakana ili SMF-28e vlakana u zajednički priključak

Corninga SMF-28e vlakana u signala






Datum se upućuje bez priključka gubitak; Specifikacije mogu se promijeniti bez prethodne obavijesti.

Informacije o naručivanju

WTIH

□□

□□


Valna duljina

Fazi

Dodirnite omjer

Konfiguracija

Perčin stil

Dužine vlakna

In/Out priključak

59 = 1550nm proći

59 = 980nm odražavaju

S = jednog fazi

D = dvostruki fazi

01=1%

02=2%

05=5%

F = naprijed pumpa

B = unatrag pumpa

1 = gola vlakna

2 = 900um

Labava cijev

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = nema

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 980 1550nm wdm dodirnite spojnica izolator hibridni vlakana optičke snage lasera pojačalo laserski rezač i jetkanje kompanije za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 980-1550nm-wdm dodirnite spojnica izolator hibridni vlakna optičke snage lasera pojačalo laserski rezač i jetkanje sustave tvrtke proizvođača, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop