Fixed-Flange-UPC-Fiber-optic-attenuator Lc kabel

Fixed-Flange-UPC-Fiber-optic-attenuator Lc kabel

Opis fiksni prirubnica SC/UPC Fiber optičkih regulacija 1 ~ 25dB opcija fiksna prigušivači koriste u aplikacijama gdje je određen unaprijed određene količine svjetlosti gubitak.

Function

Opis
Fiksni prirubnica SC/UPC Fiber optičkih regulacija 1 ~ 25dB opcionalno
Fiksni prigušivači koriste u aplikacijama gdje je određen unaprijed određene količine svjetlosti gubitak.
U ponudi imamo FC, SC, ST, LC, MU čvrst prigušivanje zvuka sa različitim prigušenja razini, od 1dB do 25dB.
Ključne značajke
• Bellcore usklađen
• Valna duljina nezavisni
• Trajnost andamp; Jednostavan i pouzdan struktura
Specifikacije
• Valna duljina rada: SM: 1310nm, 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• Povratni gubitak: više od 55dB (UPC)
• Prigušenja točnost: +/-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Polarizacije ovisi gubitak: manje od 0.2dB
• Max. Optički ulazna snaga: 200 MW
• Operativni Temp raspon: -40 ~ 80 ° C

Opis
Fiksni prirubnica LC/UPC Fiber optičkih regulacija 1 ~ 20dB opcionalno
Fiksni prigušivači koriste u aplikacijama gdje je određen unaprijed određene količine svjetlosti gubitak.
U ponudi imamo FC, SC, ST, LC, MU čvrst prigušivanje zvuka sa različitim prigušenja razini, od 1dB do 20dB.


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc kabel za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: Fixed-Flange-UPC-Fiber-optic-attenuator lc proizvođača kabela, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop