Mini-cwdm-mux-demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm modul

Mini-cwdm-mux-demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm modul

Osnovne informacije o SOPOfiber ' s Mini veličina grubo valne duljine podjela Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM), integrirani optički moduli koriste

Function

Osnovni podaci

Model NO.:MCWDMCertifikat: ISO, RoHS
Stanje: noviZaštitni znak: leti
Porijeklo: Shenzhen, Cn

SOPOfiberand #39; sMini veličina grubo valne duljine podjela Multiplexers (Mini CWDM, MCWDM), su integrirani optički modul pomoću SOPOfiberand #39; s vlasničkim optička klupa platforma koja može znatno unaprijediti optičke performanse, a također smanjenja troškova proizvodnje. Usporediti s thecommon standardni CWDM modul, SOPOfiberand #39; s Mini CWDM uzima puno manji paket. Puno prostora mogu se spremiti u aplikaciji i u međuvremenu su bolje performanse i parametara. Sve SOPOfiberand #39; s CWDM moduli su Telcordia kvalificirani. (Susret TELCORDIA GR-1221-CORE)
Značajke
Mini određena mjera
Visoka pouzdanost
Niska gušenje i bolja ujednačenost
Ultra visoka toplinska stabilnost
Ljepilo-Free u optički put
RoHS Compliant
Aplikacija
CWDM sustav
CATV sistema
Nadogradnja mreže
Specifikacija

ParametarJedinicaVrijednosti




Broj kanalaCH488(+E1)8(+E2)

Središnjoj valnoj duljininm1270., 12901610 ili 1271, 12911611




PassbandKanaliMin.nm+/-6.5


Dogradnja lukeMin.
1310+/-501260~1457


IzolacijaMUXSusjedni kanalMin.dB30

Nesusjednih kanalMin.40




Dogradnja lukeMin.15




DemuxSusjedni kanalMin.30



Nesusjednih kanalMin.40




Dogradnja lukeMin.15




GušenjeKanaliMax.dB1.01.51.61.8
Dogradnja lukeMax.

1.21.2

Mreškanje u PassbandMax.dB0.3



UsmjerenostMin.dB50



Polarizacije ovisi gubitakMaxdB0.15



Polarizacija način disperzijeMaxPS0.10(GD)



Povratni gubitakMin.dB45



SvjetlovodniCorning SMF-28 with900mmloose cijev





Dužine vlaknam1.0+/-0.1




Moć rukovanjeMaxmW500



Radna temperaturaandamp; #186; C-10~70




Temperatura skladištenjaandamp; #186; C-40~85




Dimenzije paketamm(L) 60 x (Š) 29 x (H) 10




1. sve specifikacije uključuju učinak radnu temperaturu i sve države polarizacije.
2. vrijednosti upućuje bez priključaka i gušenje za par konektor je 0.20dB (tipično) i 0.30dB (max.).
3. vlakna duljine uključuje gumena čizma i isključuje konektor.
Informacije o narudžbi

MCWMXXXXXXXXX

Broj kanalaExpress Port1 kanalSvjetlovodniDužine vlaknaIn/Out priključak
04 = 4 kanala
08 = 8 kanala
16 = 16 kanala
0 = nema
1 = 1310 (+/-50nm)
2 = (1260 ~ 1458nm)
S = posebne
27 = 1270nm
...
47 = 1470nm
49 = 1490nm
...
61 = 1610nm
SS = poseban
1 = gola vlakna
2 = 900um labav cijevi
1 = 1 m
2 = 2 m
S = odrediti
0 = nema
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = odrediti


Mini veličina grubo valne duljine podjela Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM), integrirani optički modula koristeći naš vlasnički optička klupa platformu koja može znatno unaprijediti optičke performanse, vrijeme i vratiti proizvodnja trošak. Usporedite uobičajene standardne CWDM modul, Flyinand #39; s Mini CWDM uzima puno manji paket. Puno prostora mogu se spremiti u aplikaciji i u međuvremenu su bolje performanse i parametara. Sve Flyinand #39; s CWDM moduli su Telcordia kvalificirani. (Susret TELCORDIA GR-1221-CORE)

Značajke

• Mini određena mjera

• Visoka pouzdanost

• Niska gušenje i bolja ujednačenost

• Ultra visoka toplinska stabilnost

• Ljepilo-Free u optički put

• RoHS Compliant

Aplikacija

• RoHS Compliant

• CATV sustava

• Mreža nadogradnje

Specifikacija

Parametar

Vrijednosti

Broj kanala

4

8

8 + E1

8 + E2

Središnja Wavelength(nm)

1270, 1290... 1610 ili 1271, 1291. 1611

Razmak između kanala (nm)

20

Passband(nm)

Kanali

+/-6.5

Dogradnja luke


1310+/-50

1260~1457

Isolation(DB)

Susjedni kanal

andgt; 30

Nesusjednih kanal

andgt, 40

Dogradnja luke

andgt; 15

Umetanje Loss(dB)

Kanali

1.0

1.5

1.6

1.8

Dogradnja luke



1.2

1.2

ChannelRipple(dB)

andlt; 0,3

Svjetlovodni

Corning SMF-28 s 900mm loose tube

Polarizacije ovisi Loss(dB)

andlt; 0,15

Polarizacija način Dispersion(ps)

andlt; 0,1

Directivity(DB)

andgt, 50

Povratak Loss(dB)

andgt; 45

Rukovanje Maksimalna snaga (mW)

500

Radni Temperature(℃)

-5 ~ + 70

Za Temperature(℃)

-40 ~ + 85

Paket Dimension(mm)

P1: L44 x W25 x H6 P2: L53.8 x W28 x H8

P3: L54 x W32 x H7.4

Napomena:

1. iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

2. P1, P2: Vlakna izlazak na obje strane; P3: Vlakna izlazak na jednoj strani.

Informacije o naručivanju

MCWM

XX

X

XX

X

X

X

XX


Broj kanala

Express Port

1 kanal

Svjetlovodni

Dužine vlakna

Priključak

Vrsta paketa

04 = 4 kanala

08 = 8 kanala

……

N = NChannel

0 = nema

1 = 1310 (+/-50nm)

2 = (1260 ~ 1458nm)

S = posebne

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = poseban

1 = gola vlakna

2 = 900um labav cijevi

1 = 1 m

2 = 2 m

S = odrediti

0 = nema

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

P1 = 44 x 25 x 6

P2 = 53,8 x 28 x 8

P3 = 54 x 32 x 7.4




Sopofiber nudi se puni raspon od CWDM Mux-Demux i optički Dodaj Drop multipleksor (OADM) jedinice za sve vrste aplikacija i mrežnih rješenja. Neki najčešći su: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx i CATV.

Sopofiber i #39; Podjela grubo valne multipleksor (Mux CWDM/Demux) koristi tanki film premaza tehnologija i dizajna-toka metala vezivanja mikro optika ambalaže. Osigurava niske gušenje, visoka kanal izolacije, širok prolaz bend, niska temperatura osjetljivost i epoksi besplatno optički put. CWDM Mux Demux proizvoda daju do 16 kanala ili čak 18-kanal Multiplexing na jedan vlakana.

Dospijeća na niske gušenje potrebno je u WDM mrežama, također možete dodavanje "Skip komponente" u modulu CWDM Mux/Demux smanjiti IL kao opcija. Standardni tip CWDM Mux/Demux paket uključuje: ABS okvir paket, LGX pakcage i 19" 1U rackmount.

Aplikacija

• Redak praćenja

• WDM mreža

• Telekomunikacijske

• Mobilne aplikacije

• Vlakna optičko pojačalo

• Pristup mreži

Osnovne značajke:

Parametar

4 kanala

8 kanala

16 kanala

MUX

Demux

MUX

Demux

MUX

Demux

Kanal Valna duljina (nm)

1270~1610

Centar valne duljine točnost (nm)

±0.5

Razmak između kanala (nm)

20

Kanal Passband (@-0.5dB širina pojasa (nm)

andgt; 13

Gušenje (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Ujednačenost kanala (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Povratni kanal (dB)

0.3

Izolacija (dB)

Susjednih

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

Sobe u slijedu

N/A

andgt, 40

N/A

andgt, 40

N/A

andgt, 40

Inertion gubitak Temperature osjetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Valna duljina temperatura mijenja (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarizacije ovisi gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija način disperzije

andlt; 0,1

Usmjerenost (dB)

andgt, 50

Povratak Loss(dB)

andgt; 45

Rukovanje Maksimalna snaga (mW)

300

Opterating Temperature (℃)

-5~+75

Temperatura skladištenja (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

Specifikacije mogu se promijeniti bez prethodne najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

Informacije o naručivanju

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX

Razmak između kanala

Broj kanala

Konfiguracija

1 kanal

Svjetlovodni

Dužine vlakna

In/Out priključak

C = CWDM rešetke

04 = 4 kanala

08 = 8 kanala

16 = 16 kanala

18 = 18 kanala

N = N kanal

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = poseban

1 = gola vlakna

2 = 900um labav cijevi

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = odrediti

0 = nema

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = odrediti

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača mini-cwdm-mux-demux gbic modul 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: mini-cwdm-mux-demux gbic modul 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm proizvođača, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop