Optičke žice pojasni Ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm ponude FS-FWDM-1550-BPF Alati

Optičke žice pojasni Ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm ponude FS-FWDM-1550-BPF Alati

FTTH/FTTx proći 1310nm saviti 1550nm FWDM filtar WDM FTTX filtar WDM modul intenzivno koristi u EDFA, Raman pojačala

Function

FTTH/FTTx Pass 1310nm odražavaju 1550nm FWDM filtar WDM

FTTX filtar WDM modul intenzivno koristi u EDFA, Raman pojačala, WDM mreža i optička instrumentacija na temelju tanki Film filtar (TFF) tehnologija. Uređaj spaja ili razdvaja svjetlo na različitim valnim duljinama u širok valne. Može proširiti kapacitet jedan vlakana kako bi se postigla dvosmjerne komunikacije, tako da koristi u optičke mreže nadogradnje i proširenja, ili uvesti nove sveobuhvatne poslovne itd.

Sopofiber pruža filtar na temelju Valna duljina podjela multipleksiranje (WDM) filtar uređaje prilagođene određenoj valnoj duljini bendova za posebne primjene. Kao što možda znate, GEPON sustav radi 1310/1490, tako da na CATV signala ovdje je isporučeno istog fiber koristeći 1550nm, i FWDM je mjesto gdje svi ovaj getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Detalji stavke

Proći (prijenos) kanal: 1310nmReflection kanal: 1550nmHigh izolacija, pouzdanost i kanal isolationLow gušenje i odlične ekološke reliabilityRoHS usklađeno

Vrsta paketa

Čelične cijevi paket za 250um gola vlakna i 900um vlakana
ABS okvir za 900um, 2.0 i 3.0mm vlakana
Napomena: 250um gola vlakna je previše finne biti opremljen s priključkom

Mehaničko crtanje

Slika Aza T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX filtar WDM
Slika Bza T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX filtar WDM

Aplikacija

Informacije o naručivanju

Stavku

Valna duljina

Svjetlovodni

Vrsta paketa

Priključak

Dužine vlakna

FTTX filtar WDM

Kod

TX:Transmission valne duljine range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

čelične cijevi

ABS okvir

LGX kazeta

1U Rack Mount

Niti jedan

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Druge

1m
2m

RX: odraz valne duljine range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

FTTH/FTTx proći 1310nm saviti 1490nm andamp; 1550nm FWDM filtar WDM

Detalji stavke

Proći (prijenos) kanal: 1310nmReflection kanal: 1490nm i 1550nmHigh izolacija, pouzdanost i kanal isolationLow umetanja gubitak i odlične ekološke reliabilityRoHS usklađeno


Mehaničko crtanje

Slika Aza T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX filtar WDM
Slika Bza T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX filtar WDM

Aplikacija

Informacije o naručivanju

Stavku

Valna duljina

Svjetlovodni

Vrsta paketa

Priključak

Dužine vlakna

FTTX filtar WDM

Kod

TX:Transmission valne duljine range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

čelične cijevi

ABS okvir

LGX kazeta

1U Rack Mount

Niti jedan

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Druge

1m
2m

RX: odraz valne duljine range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Optičko vlakno pojasni Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF

Optičko filtriranje je instrument koji se koristi za valne duljine izbor, kojeg možete odabrati potrebne valne duljine od velikog broja valnih duljina i odbiti osim valnih duljina. Možete koristiti u valnoj duljini izbor, buka filtar optička pojačala, dobiti izravnanja, optički multipleksiranje / demultiplexing.

Naš očni optičkih vlakana pojasni Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF temelji se na dokazano tankoslojni filter tehnologije. Ovaj BPF je naširoko koristi u fiber optički komunikacijski sustavi i EDFA gdje su potrebne ravni i široki radni bendova.

Ključne značajke

Široka bandHigh kanal isolationHigh stabilnosti i reliabilityLength: 1MFiber promjer: 0.9mmConnector: FC/UPC

Aplikacija

EDFAWDM systemsCATV

Specifikacija

Parametar
Tip

BPF-1 * 1-T1550±20

Radni Valna duljina (nm)

1460~1620

Prijenos bend Valna duljina (nm)

1550±20

Odraz bend Valna duljina (nm)

1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620

Prijenos gušenje (dB)

≤0.6

Prijenos kanal izolacije

≥20

@ 1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620 (dB)

Ravnost kanala (dB)

≤0.3

Povratni gubitak (dB)

≥50

PDL (dB)

≤0.1

Toplinska stabilnost Valna duljina (nm/℃)

≤0.003

Umetanje gubitak toplinske stabilnosti (dB / ℃)

≤0.005

Moć rukovanje (mW)

≤500

Radna temperatura (℃)

-5 ~ +70

Temperatura skladištenja (℃)

-40 ~ +85

Svjetlovodni

SMF-28e


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača optičkih vlakana žice pojasni ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm bavi fs-fwdm-1550-bpf alat za visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: optičke žice pojasni ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm bavi fs-fwdm-1550-bpf Alati proizvođač, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: sales1@sopo.net.cn

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop