Perčin-besplatno-prostor-izolator optoelektronička izolator Ethernet optičkim izolator prekidač čip

Perčin-besplatno-prostor-izolator optoelektronička izolator Ethernet optičkim izolator prekidač čip

Lice 1. visoka izolacija 2. Kompaktne veličine aplikacije 1. Izvor svjetlosti za optički pojačala 2. Skladan laserski modul

Function

Značajka

1. HighIsolation

2. CompactSize

Aplikacija

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Parametar

Specifikacija

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(DB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Valna duljina

FiberLength

U / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = prilagođeno

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = prilagođeno

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

X = prilagođeno

0 = nema

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača perčin-besplatno-prostor-izolator optoelektronička izolator ethernet optičkim izolator prekidač čip za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi kupiti jeftini proizvodi se u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: perčin-besplatno-prostor-izolator optoelektronička izolator ethernet optički izolator prekidač čip proizvođač, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Obratite nam se
SOPO optička komunikacija Co, Ltd

Adresa: JinDiDa industrijska zona, Langkou Industry Pak, Dalang ulica, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optička komunikacija Co, Ltd
foottop